Наша студія стикається з ситуацією, коли необхідно доопрацювати проект дизайну інтер'єру, так як з тих чи інших причин він не відповідає комплекту документів, який можна використовувати для реалізації оздоблювальних робіт.

Особливістю дизайну інтер'єрів на сьогоднішній день є той факт, що не існує жодного державного стандарту, який би регламентував оформлення дизайн-проекту. Це дає велику свободу при створенні проекту дизайнеру, проте може викликати деякі складності при читанні проекту будівельним підрядником.

Як і будь-який інший документ, дизайн проект повинен містити пункти для того, щоб максимально полегшити і прискорити процес ремонтно-будівельних робіт. Крім того, наявність докладних відомостей, наприклад, дозволить заздалегідь спрогнозувати бюджет на оздоблювальні матеріали, а також зручно організувати їх придбання і доставку, уникнувши переплат при покупці зайвого.

Якщо Ви сумніваєтеся в якості власного дизайн проекту, то Ви завжди можете звернутися до студії Інтердизайн за докладним аудитом дизайн проекту. У процесі аналізу комплекту документів Ви отримаєте вичерпні відомості про якість проекту, необхідних доопрацюваннях (в разі їх наявності), а також про особливості обробки, на яких варто зробити акцент при виборі будівельної бригади.

  • Експертиза дизайн проект;
  • Контроль і технічна підтримка дотримання робіт по дизайн проекту;
  • Контроль всіх стадій ремонтно-будівельних робіт.

Замовити аудит дизайн-проекту