Клієнту пропонується повний комплекс послуг по дизайну та облаштування простору; управління проєктом на всіх стадіях його реалізації; якісний підбір матеріалів; виконання всього комплексу загальнобудівельних, мережевих і оздоблювальних робіт (ремонт); виготовлення, підбір та комплектація меблями, столярними виробами; комплектація освітленням та іншими елементами й декором в рамках відведеного бюджету і відповідно до дизайн-проєкту.

Тисячі задоволених клієнтів. Близько 150 проєктів на рік. Дизайн інтер'єрів, ремонт під ключ на будь-який гаманець. Виготовлення нестандартних меблів та столярних виробів. Все це компанія Інтердизайн. Ми на ринку понад 20 років, постійно шукаємо і тестуємо нові рішення, які дозволяють забезпечити надійність, економічність і привабливий вигляд - все щоб наповнити життя комфортом і естетичним задоволенням.

НАША МІСІЯ - створювати унікальні проєктні рішення, високої якості!

НАША МІСІЯ. Ми будуємо успішний бізнес із кращою командою, яка здатна знаходити й втілювати унікальні дизайнерські ідеї.

Позиціювати себе як компанія, що займається розробкою, ремонтними роботами та комплексним меблюванням інтер'єрів.

Наша мета - задовольнити потреби людей, створюючи для них ексклюзивний життєвий простір, що об'єднує функціональність, красу й економічність.

Якість понад усе - девіз нашої компанії. Ми стежимо за системою контролю якості кожного процесу нашої діяльності, від розробки дизайн проєкт, ремонту, виготовлення та монтажу меблів, столярних виробів, підбору освітлення та декорування. Тому, Ви можете бути впевнені, що Ваш інтер'єр та екстер'єр в надійних руках.

 

 
     
 

 

 

Компанія Інтердизайн складається із ДИЗАЙН СТУДІЇ та САЛОНУ ШОУ-РУМ

ДИЗАЙН СТУДІЯ надає такі послуги:

 • Розробка дизайн проектів інтер’єрів;
 • Розробка дизайн проектів інтер’єрів для забудовників;
 • Комплектація проекту елементами інтер’єру;
 • Виготовлення меблів та столярних виробів по дизайн проекту;
 • Розробка екстер’єру та ландшафтного дизайну;
 • Супровід та керування проектом;
 • Ремонт під ключ.

САЛОН ШОУ-РУМ у свою чергу допоможе у:

 • Розробці дизайну індивідуальних меблів;
 • Виготовленні меблів на замовлення;
 • Виготовлення дизайнерських столярних виробів;
 • Підборі за проектом меблів, освітлення, техніки, декору;
 • Комплектації інтер’єру меблями, освітленням, технікою та декором;
 • Наданні рекомендацій щодо розміщення інженерних систем.

Дизайн проект інтер’єрів, екстер’єру та ландшафтний дизайн

Це можливість побачити і зрозуміти, як у майбутньому може виглядати ваша квартира, будинок, ресторан, офіс або ж територія біля вашого будинку, після ремонту. Фахівці якісно та детально опрацюють кожну деталь інтер'єру і виробів меблів. Візуалізація, пакет креслень дозволять Вам уникнути непотрібних витрат. Ми втілимо Ваші ідеї у функціональному і гарному просторі, відповідно до вашого бюджету. Візьмемо на себе весь комплекс робіт по якісному ремонту від закупівлі матеріалів до його реалізації. Кожен етап ремонту буде супроводжуватися авторським наглядом.

Меблі від компанії Інтердизайн

Компанія Інтердизайн має власне, сучасне виробництво меблів та столярних виробів, що дозволяє втілити всі елементи меблів, дверей, дерев'яних декорів та конструкцій в реальність згідно дизайн проекту, як то кажуть «з одних рук».

Це можливість отримати вигідну економію коштів та ідеально вписати меблі в існуючий інтер'єр, або той, що тільки проектується. Ми підберемо матеріали, фурнітуру та техніку. Дамо рекомендації щодо розміщення інженерних комунікацій і не тільки.

Дизайнери наших салонів запропонують якісні меблі від надійних партнерів, а якщо у Вас є ідеї, щодо власних меблів наші працівники втілять їх у життя. Виробництво компанії Інтердизайн працює як годинниковий механізм – дружно, точно, бездоганно. Кожний співробітник компанії професіонал, який захоплюється своїм ремеслом. Головна перевага: гарантія 5 років,ретельно прорахований час кожного етапу виробництва, контроль якості продукції, індивідуальне проектування без підвищення ціни та термінів.

Освітлення від Інтердизайн

Ми пропонуємо асортимент освітлювальних приладів: люстр та світильників, які дозволяють грамотно вирішити задачу освітлення інтер'єру та екстер’єру. А саме, створити необхідний і комфортний рівень освітленості, виділити різні зони простору, акцентувати увагу на певних деталях, доповнити дизайн або просто прикрасити інтер'єр. Вичерпна консультація дизайнерів салонів Інтердизайн допоможуть обрати освітлення для вашого приміщення.

Дизайни для розвитку міста від Інтердизайн

Компанія Інтердизайн допомагає не тільки в оформленні квартир, будинків чи офісів, а й робить рідне місто більш комфортним для житомирян та привабливішим для туристів. Наші спеціалісти розробляли дизайн проекти для двох Житомирських шкіл: гімназії №3 та школи № 10, спортивного комплексу Авангард, окрім цього «Дім ветеранів», «Центр туризму» у музеї Водонапірної Вежі та центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Для створення зручного середовища та максимально комфортних умов спеціалісти компанії Інтердизайн приділили велику увагу маломобільними групам населення: облаштовано пандусом вхід до приміщення, елементи навігації у контрастних кольорах, використано тактильну плитку. Облаштовані дитячі куточки з іграшками, книгами та розмальовкам.

Ми відкриті для своїх клієнтів. Ви можете скористатися у нас безкоштовною консультацією з будь-якого питання пов'язаного з вашим об'єктом. Завітайте до компанії Інтердизайн та будьте певні, Ваш інтер’єр у надійних руках!