Тисячі задоволених клієнтів. Близько 150 проектів на рік. Дизайн інтер’єрів, ремонт під ключ та на будь - який гаманець. Виготовлення та комплектація меблями, освітленням та декором. Все це компанія Інтердизайн. Ми на ринку більше 20 років, постійно шукаємо та тестуємо нові рішення, які дозволяють забезпечити надійність, економічність та привабливий вигляд – все щоб наповнити життя комфортом та естетичною насолодою.

Місія нашої компанії - задовольняти потреби людей, створювати для них ексклюзивний життєвий простір, який об’єднає функціональність, красу та економічність.

Якість понад усе – девіз нашої компанії. Ми стежимо за системою контролю якості кожного процесу нашої діяльності, від розробки дизайн проекту, ремонту, монтажу меблів, підбором освітлення до його декорування. Тож, Ви можете бути певні, Ваш інтер’єр у надійних руках.

Компанія Інтердизайн складається із ДИЗАЙН СТУДІЇ та САЛОНУ ШОУ-РУМ

ДИЗАЙН СТУДІЯ надає такі послуги:

 • Розробка дизайн проектів інтер’єрів;
 • Розробка дизайн проектів інтер’єрів для забудовників;
 • Комплектація проекту елементами інтер’єру;
 • Розробка екстер’єру та ландшафтного дизайну;
 • Супровід та керування проектом;
 • Ремонт під ключ.

САЛОН ШОУ-РУМ у свою чергу допоможе у:

 • Розробці дизайну індивідуальних меблів;
 • Виготовленні меблів на замовлення;
 • Підборі за проектом меблів, освітлення, техніки, декору;
 • Комплектації інтер’єру меблями, освітленням, технікою та декором;
 • Наданні рекомендацій щодо розміщення інженерних систем.

Дизайн проект інтер’єрів, екстер’єру та ландшафтний дизайн

Це можливість побачити і зрозуміти, як у майбутньому може виглядати ваша квартира, будинок, ресторан, офіс або ж територія біля вашого будинку, після ремонту. Фахівці якісно та детально опрацюють кожну деталь інтер'єру і виробів меблів. Візуалізація, пакет креслень дозволять Вам уникнути непотрібних витрат. Ми втілимо Ваші ідеї у функціональному і гарному просторі, відповідно до вашого бюджету. Візьмемо на себе весь комплекс робіт по якісному ремонту від закупівлі матеріалів до його реалізації. Кожен етап ремонту буде супроводжуватися авторським наглядом.

Меблі від компанії Інтердизайн

Це можливість отримати вигідну економію коштів та ідеально вписати меблі в існуючий інтер'єр, або той, що тільки проектується. Ми підберемо матеріали, фурнітуру та техніку. Дамо рекомендації щодо розміщення інженерних комунікацій і не тільки.

Дизайнери наших салонів запропонують якісні меблі від надійних партнерів, а якщо у Вас є ідеї, щодо власних меблів наші працівники втілять їх у життя. Виробництво компанії Інтердизайн працює як годинниковий механізм – дружно, точно, бездоганно. Кожний співробітник компанії професіонал, який захоплюється своїм ремеслом. Головна перевага: гарантія 5 років,ретельно прорахований час кожного етапу виробництва, контроль якості продукції, індивідуальне проектування без підвищення ціни та термінів.

Освітлення від Інтердизайн

Ми пропонуємо асортимент освітлювальних приладів: люстр та світильників, які дозволяють грамотно вирішити задачу освітлення інтер'єру та екстер’єру. А саме, створити необхідний і комфортний рівень освітленості, виділити різні зони простору, акцентувати увагу на певних деталях, доповнити дизайн або просто прикрасити інтер'єр. Вичерпна консультація дизайнерів салонів Інтердизайн допоможуть обрати освітлення для вашого приміщення.

Дизайни для розвитку міста від Інтердизайн

Компанія Інтердизайн допомагає не тільки в оформленні квартир, будинків чи офісів, а й робить рідне місто більш комфортним для житомирян та привабливішим для туристів. Наші спеціалісти розробляли дизайн проекти для двох Житомирських шкіл: гімназії №3 та школи № 10, спортивного комплексу Авангард, окрім цього «Дім ветеранів», «Центр туризму» у музеї Водонапірної Вежі та центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Для створення зручного середовища та максимально комфортних умов спеціалісти компанії Інтердизайн приділили велику увагу маломобільними групам населення: облаштовано пандусом вхід до приміщення, елементи навігації у контрастних кольорах, використано тактильну плитку. Облаштовані дитячі куточки з іграшками, книгами та розмальовкам.

Ми відкриті для своїх клієнтів. Ви можете скористатися у нас безкоштовною консультацією з будь-якого питання пов'язаного з вашим об'єктом. Завітайте до компанії Інтердизайн та будьте певні, Ваш інтер’єр у надійних руках!