Розробка проекту центру туризму. Знаходиться він в архітектурній пам'ятці м. Житомира Водонапірної вежі. Це відкритий офіс, для прийому гостей, туристів, де вони можуть отримати цікаву інформацію про екскурсії, місті, області. Де можна просто посидіти, випити чай у каміна чекаючи своєї черги перед ознайомленням з пам'ятками нашого міста. Інтер'єр стилізує та доповнює фасад будівлі, занурюючи гостя в історію.
Практично кожна вуличка м. Житомира дихає історією і акуратно оберігає події минулого. Місто славиться знаменитостями, які жили і творили в Житомирі. Особливої уваги заслуговує архітектура. Нам є що показати і про що розповісти туристам.
Житомирський центр туризму покликаний інформувати гостей міста про визначні пам'ятки і актуальних екскурсіях по місту і області.
Головна мета проекту — зберегти та популяризувати українську культурну та історичну спадщину м. Житомир в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Даний проект орієнтований на візуалізацію і планування майбутнього міста, що неможливо зробити без урахування всіх нюансів існуючого надбання.
Символічно Центр туризму знаходиться в архітектурній пам'ятці міста – Водонапірної вежі. До речі, саме вона є однією із символів старого міста і сестрою Пізанської башти, так як з самого початку відхилена на кілька сантиметрів у південному напрямку.
Це відкритий офіс для прийому гостей і туристів, тому головним завданням дизайнерів інтер'єру було створення затишного тематичного простору.
Простір поділений на дві зони.
Перша зона призначена для надання консультаційних послуг. В ній знаходяться робочі місця фахівців. Оформлення цієї зони далеко від стандартів оформлення офісу. Для стилізації простору прийнято рішення використовувати скляні столи нестандартної форми. Вони мають чудові естетичні якості. До того ж, скляні столи більше не є крихкими і не практичними. Сучасні технології дозволяють створювати не тільки красиві, але і стійкі скляні столи. Їх складно подряпати і навіть при сильному фізичному впливі можуть, лише утворитися відколи, які легко утилізувати. Головною родзинкою цієї зони є декорована картою Житомира стіна в чорно-білих відтінках. Саме таке колірне рішення супроводжує всю зону надання послуг. Використовуючи чорно-білі кольори в інтер'єрі важливо зберегти позитивну атмосферу. Домогтися такого ефекту допоміг червоний відтінок стільців і написи назви міста над картою.
Друга зона – зона очікування і відпочинку. Вона зовсім не схожа на звичний дизайн кабінету адміністрації. Головною метою облаштування цієї зони стало створення домашньої теплої атмосфери. Символом домашнього затишку давно визнаний камін. Його наявність в зоні очікування сприяє розслабленню і приємного проведення часу. Біля каміна розміщені крісла і м'які дивани. Тут буде приємно відновити сили після дороги і насолодитися чаєм, чекаючи своєї черги перед ознайомленням з інформацією про визначні пам'ятки міста та області. Оригінальним оформленням простору навколо каміна стала цегляна кладка. На тлі цегли не тільки меблі, але і настінний декор з переважанням білосніжних тонів виглядати контрастно, динамічно і оригінально. Цегельною кладкою декорована так само арка, стіна за стелажем з металевим каркасом і стіни коридору. У поєднанні з металевими каркасами меблів цегляна кладка в інтер'єрі виглядає дуже стильно. В сучасний дизайн інтер'єру відмінно вписалися неординарні вікна вежі арочної форми. На підвіконнях, з метою створення домашнього затишку, розміщені вазони.
Стиль лофт підкреслюють оригінальні стельові і підвісні світильники, покликані не тільки наповнювати простір світлом, але і формувати цілісність дизайну. У зоні відпочинку розташовані світильники лаконічної форми стилю лофт з декорованими елементами у вигляді чорних металевих решіток.
Уникнути візуального перенасичення інтер'єру індустріальними елементами і пом'якшити обстановку вдалося за допомогою килимка, з принтом української вишивки, розташованим в зоні відпочинку; подушок, в актуальній колірній гамі, розкиданих на дивані; картин і старовинних фотографій міста.
Стіни коридору, крім цегляної кладки, стилізовані фасадом самої вежі. Малюнок нагадує, виконаний олівцем, малюнок на полотні. Таке дизайнерське рішення з перших хвилин, занурює гостя в історію міста.