Кожна людина прагне прикрасити свій будинок і знайти такі меблі, які створить у нього комфорт і затишок. Вироби, які створять зручності для роботи і відпочинку людини.

Сьогодні в меблевих магазинах можна знайти вироби на будь-який смак. Асортимент товарів, як і виробників, досить широкий і різноманітний. Меблі надані в різних стилях і дизайнерських рішеннях. Використовується велика кількість матеріалів, різних за технологічним призначенням і природі. На жаль, люди просто не можуть знайти підходящий варіант, який би добре вписувався в загальний стиль кімнати. Найкращий вихід з цієї ситуації — виготовлення індивідуальних меблів. Це ідеальне рішення для квартир або будинків з нестандартним плануванням.

Наша компанія «Інтердизайн» виробляє меблі для кухні, віталень, спалень, дитячих, кабінетів.

Надаємо можливість простежити за всіма етапами виробництва:

  • Розробка дизайну меблевих примірників. Якщо ви не знайшли необхідної продукції в нашому каталозі - це не проблема. Наші дизайнери розроблять унікальні меблі, враховуючи всі побажання та потреби;
  • Підберемо комплектуючі для меблів, матеріалів, фурнітури, декору та інших;
  • Забезпечимо підбір вбудованої техніки та сантехніки в меблі. Здійснювати покупку в «Інтердизайні» вигідно і просто. Наші дизайнери допоможуть втілити інноваційні ідеї і тенденції в проектуванні меблів, підібрати все необхідне в одному стилі та кольорі;
  • Виготовимо меблі за індивідуальним проектом. Застосовуються тільки надійні матеріали;
  • Готуємо рекомендації з розміщення інженерних комунікацій, а також пропонуємо різні варіанти розташування на робочій поверхні кухонного приміщення плитки.

Створюємо унікальний підхід до проекту з виконанням комплексу робіт: заміри, проектування, виробництво, постачання та обслуговування.

Ми гарантуємо:

  • професійне сервісне обслуговування;
  • безкоштовну заміну фурнітури, на протязі всього терміну експлуатації;
  • усунення всіх недоліків, шляхом ремонту або заміни у відповідності з вимогами нормативних документів.

Мета компанії «Інтердизайн» — дати можливість людям купувати хороші меблі за мінімальними цінами, щоб у будь-якій ситуації кожен міг дозволити собі купити меблі для створення комфорту і затишку в квартирі або будинку!

Замовити проект

Перейти в інтернет-магазин