В процесі виконання замовлень співробітники компанії «Інтердизайн» намагаються нічого не упустити. Ми повністю відповідаємо за основні складові будь-якого проекту. Мова йде про часу, якість та гроші. Наші фахівці приділяють кожній складовій пильну увагу, для того, щоб добитися необхідного кінцевого результату.

Зовсім не так важливо, чи ви робили ремонт раніше чи ні, нам абсолютно зрозуміло, що всі прийняті вами рішення важливі. Саме тому наші дизайнери стираються втілити в життя всі ваші бажання. Ми воліємо здійснювати належний контроль та управління проектом. Точно стежимо за тим, щоб проект був закінчений у термін, не перевищував виділений бюджет, а також відповідав діючим нормам і стандартам.

Наші фахівці здійснюють контроль за вибором і використанням матеріалів, а також працівників, які займаються безпосередньо виконанням робіт. У наші послуги входить покупка і доставка оздоблювальних матеріалів. Стежимо за тим, щоб витрати не перевищували обумовлені. За кожен проектом закріплюється свій менеджер, який займається тільки конкретними завданнями, пов'язаними з виконанням цього замовлення. Він готує відповідні звіти про виконану роботу і кількість витрачених коштів.

Крім цього в обов'язки менеджера входить:

  • контролювати якість обраних матеріалів;
  • контролювати якість виконаних видів робіт;
  • стежити за виконанням термінів;
  • контролювати витрати бюджету.

Послуги з супроводу проектів надаються тільки тим, хто є клієнтом компанії «Інтердизайн».